dActive.pl | Domeny, serwery

Tani hosting dla Wordpress'a


Tak jak Ty uwielbiamy Wordpress’a

Jeżeli jesteś doświadczonym użytkownikiem Wordpress’a to na pewno doceniasz jego prostotę obsługi, instalacji czy aktualizacji. Instalacja całej strony na serwerze zajmuje nie więcej niż 5 minut. Nie jest wymagana do tego żadna specjalistyczna wiedza. Wystarczy znać kilka parametrów bazy danych i viola! Strona na Wordpress działa aż miło!. Dla Tych z Was, którzy nie do końca dobrze czują się w technicznych mankamentach udostępniamy prosty i intuicyjny kreator, dzięki któremu zainstalujecie Wordpress’a szybciej niż zrobicie sobie herbatę!

Prowadząc swoją stronę na Wordpress nie musisz martwić się o bezpieczeństwo czy aktualność strony. Wbudowany system aktualizacji sam w tle wykona niezbędne poprawki w kodzie Wordpress’a, a kiedy będzie wymagana większa zmiana, powiadomi Cię o tym i poprosi o zgodę na włączenie trybu konserwacyjnego na czas aktualizacji. Jednym kliknięciem zaktualizujesz całą stronę do najnowszej wersji.

We Love Wordpress
Wysoka wydajność Wordpress

Szybkość działania stron opartych o Wordpress

Posiadasz popularny serwis internetowy lub popularnego bloga opartego o Wordpress? Nie musisz bać się tego, że strona zacznie spowalniać pod naporem żądnych nowych postów internautów. Wordpress jest wydajny i bardzo elastyczny. Oznacza to, że jeżeli sama optymalizacja Wordpress'a nie będzie wystarczała aby zapewnić Ci dostateczną wydajność, zawsze możesz w prosty sposób wgrać odpowiednią wtyczkę, aby np. aktywować system cache dla Twojej witryny, dzięki któremu pliki PHP będą zapisywane jako gotowe wyrenderowane dokumenty HTML a serwer dzięki temu odzyska sporo mocy obliczeniowej. Czas ładowania się stron z “czystym” HTML jest znacznie mniejszy niż czas generowania plików PHP w locie. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć czas ładowania swojej strony, możesz użyć opcji minimalizacji kodu CSS i JS za pomocą odpowiedniej wtyczki.


Czy wiesz o tym, że na Wordpresie działają nie tylko małe strony czy blogi, ale potężne portale i serwisy społecznościowe? Oto niektóre z nich:

New York Times używa Wordpress'a Forbes używa Wordpress'a Reuters używa Wordpress'a CNN używa Wordpress'a
Kurier UPS używa Wordpress'a Sony używa Wordpress'a Sony używa Wordpress'a

Kate Perry używa Wordpress'a Jay-Z Wordpress'a Rolling Stones używa Wordpress'a

Prostota zarządzania stroną www

Wordpress oddaje w ręce użytkownika bardzo intuicyjny panel administrujący stroną www. Już po kilku minutach obcowania z nowym systemem dokładnie wiesz, gdzie są umieszczone najważniejsze funkcje takie jak edycja treści, dodawanie nowych postów czy zarządzanie mediami.

Edytor tekstu jaki oferuje nam Wordpress to esencja intuicyjności. Pisanie tekstu, dodawanie zdjęć, całych galerii czy filmów odbywa się niezwykle prosto. Dla przykładu, aby wstawić film z YouTube wystarczy wkleić adres url filmu, a Wordpress sam zamieni go w odtwarzacz multimedialny, który można dostosować do naszej strony. W przypadku kiedy się pomylimy, usuniemy coś przez przypadek, na pomoc przyjdzie nam wbudowany system kontroli wersji treści, dzięki któremu szybko i łatwo przywrócimy automatycznie zapisaną kopię.

Łatwość edycji stron Wordpress
Pozycjonowanie Wordpress

Pozycjonowanie stron opartych o Wordpress’a

Wordpress od samego początku projektowany był z myślą o zgodności z aktualnie panującymi standardami optymalizacji witryn dla wyszukiwarek. Właśnie dlatego Google dosłownie uwielbia strony, które działają na silniku Wordpress. Domyślna konfiguracja Wordpress jest w pełni zgodna z wymaganiami Google, ale w przypadku, kiedy chcemy uzyskać jeszcze lepsze efekty pozycjonowania naszej strony wystarczy zainstalować odpowiednią wtyczkę i voila! Od tego momentu strona sama zacznie budować mapę witryny, zadba o nagłówki i opisy oraz o Open Graph tagi. Są one odpowiedzialne za to, jak prezentowana jest nasza strona w przypadku kiedy ktoś udostępnia ją np. na Facebooku. Dzięki nim mamy wpływ na to jaki opis, zdjęcie i nagłówek pojawia przy linku do naszej strony www.


Czy wiesz że, w pozycjonowaniu stron internetowych w dużej mierze wykorzustuje się tzw. perceling, który również oparty jest na Wordpress’ie?

Niesamowita elastyczność Wordpress’a

Czy znasz to uczucie, kiedy to Twojej stronie z biegiem czasu zaczyna brakować “bajerów”, które ma konkurencja? Z Wordpress'em to nie problem. Doinstalowujesz odpowiednią wtyczkę (plugin) i po sprawie. Nowa funkcjonalność jest już aktywna na Twojej stronie. Warto nadmienić, że społeczność osób rozwijająca Wordpress'a na całym świecie jest bardzo duża, dzięki czemu dostępna jest OGROMNA baza darmowych wtyczek do Wordpress'a. Teraz już nie będziesz musiał wymyślać “koła od nowa”, chcąc wdrożyć na swojej stronie nowe funkcjonalności.

Elastyczność Wordpressa
Zamów serwer dla Wordpressa

Na co jeszcze czekasz?

Załóż swoją nową stronę na Wordpress!

Zamów dowolny serwer w dactive.pl i podczas płatności podaj kod rabatowy WORDPRESS. Otrzymasz od nas 20% rabatu na cały rok hostingu!

Zamów serwer z 20% rabatem!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zadzwoń do nas, napisz e-mail lub zapytaj naszego konsultanta za pomocą chatu (widoczny w prawym dolnym rogu ekranu). Pomożemy, doradzimy a jeżeli będzie trzeba skonfigurujemy dla Ciebie całą stronę!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 dactive.pl